Lokalita


Lokalita projektu Rezidence Smíchov

Smíchov nabízí velmi příjemné bydlení, perfektní občanskou vybavenost a spoustu možností, jak trávit volný čas. K relaxaci, sportu a procházkám je možné využít například park Santoška na severním svahu Pavího vrchu, který se vypíná hned za domem, sportovní centrum Radlická (tenis, fotbal, squash, badminton, plavecký bazén), zimní stadion Nikolajka, Holmes Place Anděl a Smíchov, v Erpet GR golf, squash, tenis, volejbal, relax centrum) a mnoho dalších. Mnohé jistě také potěší nedaleké nábřeží Vltavy a převoz na druhý břeh k Žlutým lázním.

Pro nakupování a zábavu je k dispozici množství obchodů a služeb např. Obchodní centrum Nový Smíchov (5 minut chůze), kde je zároveň několik moderních kin, v dobrém dosahu jsou divadla a v neposlední řadě také jedny z nejpopulárnějších restaurací a hospůdek v Praze.

Důležitou součástí plné občanské vybavenosti je blízkost řady mateřských a základních škol, ordinací praktických lékařů i specializovaných lékařských pracovišť.

Perfektní dopravní dostupnost

Jedná se o lokalitu s jednou z nejlepších dopravních dostupností v Praze. A to jak MHD, tak i meziměstské dopravy. Metro trasy B se stanicemi Anděl a Smíchovské nádraží, tramvaj se zastávkou přímo před objektem a výhodné autobusové nádraží pro další hromadnou a linkovou dopravu nebo spojení s nádražím vlakovým (Praha - Smíchovské nádraží) i pro víkendové výlety za hranice Prahy.

Dopravní benefity

  • AUTO – podzemní parking pro 38 vozidel,
  • bezprostřední napojení na vnitřní městský okruh – Jižní spojka,
    Barrandovský most, tunely Mrázovka, Strahovský tunel - D1, D5, D8, D11, R4, R6, R10
  • TRAMVAJ – zastávka „Křížová“ 10 m
  • BUS MHD - zastávka „Křížová“ 80 m
  • METRO – stanice „Anděl“ a „Smíchovské nádraží“ 5 min. chůze
  • BUS linkový – terminál „Na Knížecí“ 5 min. chůze
  • VLAK – nádraží „Praha –Smíchov“ 5 min. chůze

 

 

posezení nad projektem letecký pohled na parcelu budoucí výhledy z projektu




JON.cz