Rezidence Smíchov – bydlení pro vyznavače aktivního životního stylu

Projekt „Rezidence Smíchov“ nabízí moderní a kvalitní bydlení v oblíbené a skvěle dostupné lokalitě Prahy 5 - Smíchova na adrese Radlická 3301/68, 150 00. Jde o polyfunkční projekt s převahou ploch určených pro bytové účely a částečně s plochami pro obchodní a kancelářské využití. Architektonické pojetí objektu je jednoduché, přitom ale velmi atraktivní a moderní. Atypický a velice zajímavý prvek tvoří zasazení rezidence do terénu přilehlého kopce Paví Vrch.

Urbanistické řešení projektu navazuje na stávající charakter výstavby na okolních pozemcích. Hlavním znakem budovy je vyšší pravá část a atypické řešení zadní části domu, který je přímo spojený s terénem kopce. Z místa jsou krásné výhledy na Prahu, na smíchovské údolí, Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad a okolní části Prahy.

Ve střednědobém horizontu vznikne z jižní části Smíchova v rámci revitalizace lokality rezidenční a rekreační městská čtvrť. Podél nově založeného zeleného pěšího bulváru vznikne nová síť obytných silnic se stromořadími, prostory pro posezení s přáteli, příjemné bydlení i zaměstnání. Objekt „Rezidence Paví vrch“ bude postaven přímo naproti nově zamýšlené čtvrti, což je jeho nespornou výhodou.

Díky svému strategickému umístění nabídne „Rezidence Smíchov“ veškerý komfort života ve velkoměstě i mnoho možností trávení volného času (hned u domu je park, nedaleko se nachází obchodně administrativní centrum Nový Smíchov, v nejbližším okolí jsou fitness centra, kina, restaurace, kavárny, mateřské i základní školy, zastávka tramvaje i autobusu je přímo u domu).

Další benefity projektu

 • Pracovní příležitosti v okolí
 • Obchodní a kulturní centra
 • Sportovní centra
 • Voda
 • Cyklostezky
 • Dopravní dostupnost
 • Občanská vybavenost

Atraktivní architektonické řešení

Zájemcům o bydlení projekt nabídne celkem 31 jednotek ve velikostech od studií 1+kk po 3+kk včetně 4 luxusních mezonetových bytů v nejvyšších patrech objektu. Dále jsou v přízemí budovy 2 nebytové prostory, které jsou díky výlohám orientovaným na hlavní třídu vhodné k umístění obchodů nebo provozoven služeb. V objektu se nachází i nebytové prostory ve 2 a 3 NP, vhodný ke kancelářskému využití a 38 garážových stání. Kromě části studií „1+kk“ mají všechny byty balkony, od 6 NP pak velmi atraktivní terasy, které bude možné ještě individuálně rozšířit o část střešního prostoru. Celková skladba projektu „Rezidence Smíchov“ je velmi praktická a efektivní pro pohodlné bydlení. Samozřejmostí je zachování možnosti úprav pro potřeby konkrétního majitele.

Zeleň v centru města

Nad objektem se vypíná kopec „Paví vrch“, jehož jižní svah tvoří stráň do údolí potoka, severní pak má parkovou úpravu a nachází se zde sady Santoška. Park, ze kterého je moc hezký výhled na Prahu, je oblíbeným cílem procházek smíchovských obyvatel. Jeho součástí je rozsáhlé dětské hřiště s velkou herní sestavou, prolézačkami a kolotočem. Pod kopcem, resp. jeho severovýchodní částí, vede tunel Mrázovka.

Opticky bude budova z přilehlého kopce vystupovat a ze západní a severní strany bude obklopena zelení. K realizaci projektu je k dispozici pozemek o rozloze 1.032 m2. „Rezidence Smíchov“ bude na jedné straně elegantně navazovat na stávající zástavbu, na straně druhé bude tvořit samotnou hranici současného bloku budov

Developer

Developerem projektu Rezidence Smíchov je společnost CFQI, a.s., patřící do rodiny společností investiční skupiny Milestone Partners, a.s. Skupina Milestone Partners je kapitálově silná investiční skupina spravující privátní prostředky českých fyzických osob s letitými zkušenostmi z investičního bankovnictví a projektového financování.

 

V projektu Rezidence Paví Vrch spolupracuje developer s renomovanými odborníky z oboru, kteří se v minulosti podíleli ve vedoucích rolích mimo jiné na těchto developerských projektech:

 • novostavba bytového domu „Dalimilova“, Praha 3 (1996-1997)
 • novostavba administrativního domu „Na Žertvách“, Praha 5 (1998-2000)
 • novostavba polyfunkčního domu “Francouzská 74“, Praha 2 (2000-2002)
 • novostavba polyfunkčního komplexu „Albertov“, Praha 2 (2004-2007)
 • novostavba obytného komplexu „Rezidence Musílkova“, Praha 5 (2007-2010)

Video o projektu

 

 
JON.cz